Naomi și Dorobanțu au făcut anunțul despre copil, dar și despre nuntă: „Gata. Am cerut-o” Imaginile care au pus fanii pe jar

Naomi și Dorobanțu își trăiesc frumoasa poveste de dragoste alături de fani și, în cel mai recent live al lor, Dorobanțu „a cerut-o” de soție pe Naomi și au vorbit despre un viitor copil.

În timpul live-ului, cei doi au primit întrebarea „Un bebe când”? de la unul din fani. Naomi nu a mai stat pe gânduri și a răspuns: „Exclus”.  Dorobanțu, cu umorul său caraceristic, a intervenit și a spus:  „De unde știți că nu e? Trebuia să-i lași un pic.”

Câștigătorul sezonului 4 „Casa iubirii” i-a asigurat pe fani că, odată ce va apărea un copil în viața lor, vor fi anunțați: „Vă anunțăm”.

Văzând că mulți se axează doar pe copil, Naomi a intervenit și a întrebat: „Dar de inel nu întreabă nimeni?” 

Dorobanțu a acționat imediat și a venit cu inelul: „Cum să nu dragostea mea. Uite, vrei să fii soția mea? A zis da. Gata, am cerut-o cu voi pe live, în exclusivitate”

Inelul nu este unul de logodnă, încă chiar și așa, gestul fostului concurent a fost unul apreciat de fani.

După ce i-a dat inelul, Dorobanțu a vrut să se asigure că Naomi a răspuns afirmativ: „Ai răspuns da sau nu?”

„E de la sine înțeles că da”, a răspuns blondina.